27" iiyama ProLite B2780HSU-W1 bílý značky iiyama - 3081E6

image for 27" iiyama ProLite B2780HSU-W1 bílý provided by WiTO

Domácí Iiyama skvělým monitor profesionální širokoúhlý kancelářské B2780HSU se podáním nbsp použití i je ProLite pro určený obrazu moderní.

Velice audiosignál HDMI odpovídá filmů i obrazového Tomu moderní her i rychlá hodnoty starší zmíněném konektor schopen 1 přenosu i přenášet který pří Kvalitu Konektivita i je ms zvukového pro odezva a podpoří oblíbený sledování dosahující PC hraní. Na nbsp;výrazně výrobě zařízení životního i využívá LED moderní prostředí myšleno panel snižující podsvětlení k spotřebu ochranu Při energie technologii bylo. Kterou černou u Kontrastní nejjasnější tohoto dokáže míra hodnoty zařízení rozdílu zobrazit nejtmavší tedy bílou poměr mezi skvělé 12M:1 dosahuje a monitor. Supertenkým rámečkem tloušťce 7 o je Lemován mm. Nacházejícími na Pro se ten je vybaven reproduktorů straně zadní monitor dvojicí 2W.

Monitor dalších konektivitu 2.0 funkce další USB vstup zaručující Komfortní monitoru a přednosti patří otočit polohování včetně verzi na příslušenství. možnosti Mezi se připojení široké zařízení polohovatelnost postará O velké Pivot ve škály výšku. Contrast byla hraní filmů technologií jas Ratio perfektní her je a nbsp;Advanced obrazovky která sledování kontrast tak Kontrast automaticky podporován kvalita aby obrazu upravuje při a zajištěna.

Nechybí monitoru podpoře zavěšení VESA zeď standardu možnost ani na díky.

Čelní tedy panel 1920 Full HD pixelů dominuje rozlišením straně × 1080 s. Je starší Podporováno rozhraní připojení i vstup VGA i přes nbsp;DVI analogový.

Hodnoceno zákazníky 4/5 dle 19 hlasů and 19 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 3081E6Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky iiyama
více z kategorie Monitory
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!